Yrd. Doç. Dr. Zeynel Öztürk

Yönetim Kurulu Başkanı

Kulak-Burun-Boğaz Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Zeynel ÖZTÜRK Gaziantep’de doğdu. Lisans eğitimini, 1998 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı.

2003 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 3. Kulak Burun Boğaz Kliniği’nde Timpanoplasti sonrası östaki fonksiyonlarının sintigrafik testlerle değerlendirilmesi konusunda tez çalışmasını sundu.

Yrd. Doç. Dr. Zeynel ÖZTÜRK Sanayi Bakanlığı Şeker Fabrikaları A.Ş.’de Pratisyen Hekim olarak başladığı mesleğinde sırasıyla; Ankara Numune Hastanesi Özel Hastane KBB Uzmanı, Özel Haliç Hospital Yönetim Kurulu Başkanı, Özel Mediport Hospital Başhekim, Özel Vital Hospital Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı.

2014 yılından itibaren Baypark Hospital Yönetim Kurulu Başkanı ve Nişantaşı Üniversitesi Öğretim Görevlisi olarak görevine devam etmektedir.

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği, Türk Rinoloji Derneği, Türk Tabipler Birliği, Türkiye Sağlık Çalışanları Vakfı üyesidir.

Yazdığı Eserler

1. Ameliyat sonrası gecikmiş fasiyal paralizi. Kulak Burun Boğaz Klinikleri 2004; 6(1-3) Öztürk Z, Acar A, Özman M, Eryılmaz A.

2. Geç tanı konmuş nazal yabancı cisim. Türkiye Acil Tıp Dergisi 2005; 5(2): 86-88 – Öztürk Z, İbrahim A.

3. Evaluation of middle ear ventilation after tympanoplasty by Xe-133 scintigraphy. Turk J Med Sci. 2008; 38 (6): 549-554. – Ortapamuk H, Korkmaz H, Öztürk Z, Saylam G, Dursun E, Eryılmaz A.

Uzm. Dr. Ayşe Dilek

Başhekim

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Ayşe Dilek, 1973 yılında Amasya’da doğdu. 1996 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Ardından Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimini tamamladı ve 2001 yılında FTR uzmanı oldu. Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Hatay Defne Hastanesi, İstanbul Ornöram FTR Dal Merkezi ve Antalya Özel Akdeniz Şifa Hastanesi’nde görev yaptı. Bilimsel Nöralterapi ve Regülasyon Derneği, Manuelterapi Derneği, Bilimsel Tamamlayıcı Tıp ve Regülasyon Derneği üyesi olarak Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul önderliğindeki eğitmen ekibinden Nöralterapi, Manuelterapi (Prof Dr Hüseyin Nazlıkul, Prof Dr Cihan Aksoy ve Prof Dr Wolfgang Von Heyman), Mikrosistem Akupunktur, Detoks, Şelasyon ve Tetik Nokta Tedavisi eğitimleri aldı. Sağlık Bakanlığının Ozon Terapi, PRP ve CGF uygulamaları ve Kupa uygulamaları (kuru ve yaş kupa) kurslarına katılıp sertifika aldı. Türkiye FTR Derneği üyesi olarak Kinezyolojik Bantlama ve Lenfödem terapisi eğitimleri aldı.

Mahmut Tali

Hastane Müdürü

15.10.1981 yılı Giresun doğumlu Lise eğitimini Giresun’da tamamladı. Konya Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Operatörlüğü Teknikliği Bölümünden 2002 yılında mezun oldu. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ihtisasını tamamladı.

2005-2017 Bahat Sağlık Grubu Hastane Müdürlüğü 2017 Kasım İtibari ile Özel Baypark Hastane Müdürlüğünde Göreve Başlamıştır.

SERTİFİKALARI
Uludağ Üniversitesi / Sağlık Kurumları Yöneticiliği

Uludağ Üniversitesi / Liderlik ve Yöneticilik

Medipol Üniversitesi TİG (Teşhis İlişkili Gruplar) Eğitimi

Koç Üniversitesi / Hemşirelik Hizmetleri Yöneticiliği

Sağlık Hizmetleri Finans Yönetimi

İstanbul İşletme Enstitüsü / İşletme Yönetimi

WhatsApp WhatsApp Destek