Hastanemiz, bizi tercih eden hastalarımıza hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmak, onları sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşturmak üzere 2014 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemizde, 27 erişkin , 1 koroner , 15 yeni doğan olmak üzere toplam 43 yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. Bunun haricinde 34 hasta odası olmak üzere hastanemiz toplam 77 yatak kapasitesine sahiptir.

Multidisipliner tedavi yaklaşımımız ile yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulabilecek her türlü sağlık hizmeti sunulmaktadır. Hastalarımız, dünyanın önemli sağlık merkezlerinde eğitim almış, özellikli tedavilerde uzman hekimler tarafından tedavi edilmektedir.

Hastanemizde ileri tıp teknolojisinin kullanıldığı tanı ve tedavi üniteleri, her türlü özellikli ameliyatın yapılabildiği ameliyathaneleri, doğum salonları, tek kişilik süit hasta odalarda hastalara özel bakım hizmeti sunmaktadır. Objektif verilere dayalı, bilimsel çalışmalarla doğruluğu kanıtlanmış güvenilir tanı ve tedavi yöntemleri hastanemizin akademisyen ve uzman hekimleri tarafından uygulanmaktadır.

Hastanemiz, Avrupa Yakası‘nın merkezinde olup Atatürk Havaalanı’na 15 KM mesafede olup, 7.000 M2 kapalı alan üzerine inşa edilmiştir. 50 araçlık kapalı, 30 araçlık açık otoparkı, büyük yeşil alanı ve çocuk oyun bahçesi ile modern bir yapıya sahiptir.

Modern alt yapısı, konforu ve kaliteyi ön planda tutan, etik ilkelerden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile hastalarımızın güveni ve dostluğunu kazanacağımıza inanıyoruz. Bu dostluğa ve güvene layık olmak için hizmetlerimize yenilerini katmaya devam edeceğiz.

Baypark Hospital

Sağlığınız Emin Ellerde

heading

Misyonumuz

Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini etik değerlere bağlı, hasta ve çalışan haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyerek, çağdaş ve uygun koşullarda din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmaktır.

Vizyonumuz

Sağlıktaki değişim ve gelişmeleri takip eden, tıbbi uygulamaları ve sağlık teknolojisi ile örnek gösterilen, nitelikli ve uzman kadrosunu sürekli iyileştirme ve gelişim mantığı ile eğitimle destekleyen, Türkiye’nin örnek gösterilen sağlık kuruluşlarından biri olmak.

Çevre Politikamız

Ulusal ve uluslar arası standartlara ve mevzuatlara göre hareket ederek çevreyi koruma ile ilgili yükümlülüklerin yerine getirilmesi, doğal kaynakların korunarak enerji tasarrufunun gerçekleştirilmesi, Tüm çalışanların çevre konusunda bilinçlendirilerek eğitilmesi.

7/24 Hizmetinizdeyiz

Güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizlere sıcak güvenilir bir ortamda tedavi olanağı sunmak için 24 saat hizmetinizdeyiz.

Standartlar

Ulusal ve uluslar arası standartları esas alarak, hastanemizde ileri tıp teknolojisinin kullanıldığı tanı ve tedavi üniteleri, her türlü özellikli ameliyatın yapılabildiği ameliyathaneleri, doğum salonları, tek kişilik süit hasta odalarda hastalara özel bakım hizmeti sunmaktadır.

Memnuniyet

Uzman kadrosunu sürekli iyileştirme mantığı hareket eden ve eğitim ile destekleyen kurumumuz; modern alt yapısı, konforu, kaliteyi ön planda tutan, etik ilkelerden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile sunmaktadır.

Bilimsel

Hastalarımız, teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip eden dünyanın önemli sağlık merkezlerinde eğitim almış, özellikli tedavilerde uzman hekimler tarafından tedavi edilmektedir.

Yenilikçi

Hastanemizde ileri tıp teknolojisinin kullanıldığı tanı ve tedavi üniteleri, her türlü özellikli ameliyatın yapılabildiği ameliyathaneleri, doğum salonları, tek kişilik süit hasta odalarda hastalara özel bakım hizmeti sunmaktadır.

before
after
WhatsApp WhatsApp Destek