Saç Ekim Merkezi

FUE Tekniği (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu)

FUE yönteminde saçlar tek tek alınır. Günlük işlem süresi 7- 8 saattir. Dolayısıyla bu yöntem uzun zaman alan bir tekniktir. Bu yöntemin en belirgin özelliği arka kısımda saç alınan yerde herhangi bir iz kalmamasıdır.

Son teknoloji cihazlarımız ve alanında uzman personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ağrısız acısız yöntemlerle doğal , güvenilir ve kalıcı sonuçlar elde edilir.

Saç ekimi uygulamasından önce hasta ile bir ön görüşme gerçekleştirilir. Sonrasında hasta muayene edilerek saç analizi ve bazı kan testleri yapılır. Bunların sonucuna göre hastaya ameliyat için uygunluk verilir. Saç ekimi yapılırken öncelikle hastanın ön saç çizgisi çizilir daha sonra da hangi bölgeye ne kadar greft ekileceği, hangi bölgeden ne kadar greft alınacağını gösteren gerekli çizimler yapılır. Bu işlemlerin ardından hastaya lokal anestezi uygulanır ve greft alımına başlanır. Greftler tek tek alınarak özel bir düzleme dizilir ve ekim işlemi için yetersiz olduğu düşünülen greftler elenir. Daha sonrasında ekim yapılacak bölgede minik kanalcıklar açılır ve nakil işlemini gerçekleştirilir.

WhatsApp WhatsApp Destek